10-13 Muğla kalkış saatleri, 10-13 sefer saatleri, 10-13 hareket saatleri, Muttaş 10-13 otobüs vakitleri
HAT BİLGİSİ
Hat No: 10-13 - Marmaris - Söğüt
Güzergâh: Marmaris - Turunç yol ayrımı - Osmaniye - Bayır - Derepınar Mah. - Çiftlik - Söğüt Merkez
Hat Uzunluğu (km) : 50 KM
Marmaris KALKIŞ | ||
---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
|
|
|
Söğüt KALKIŞ | ||
---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
| | |
İşaretli sefer saatlerinde Taşlıca'ya girer.
MUTTAŞ logosunun olduğu saatlerde Büyükşehir Belediyemiz'e ait araçlar çalışmaktadır.
ÖTTA logosunun olduğu saatlerde Büyükşehir Belediyemiz Denetiminde bulunan araçlar çalışmaktadır.
Büyükşehir Belediyemiz ve denetimindeki özel toplu taşıma araçları engelli erişimine uygun araçlardır.
Bisiklet taşıma aparatı bulunan araçlar çalışmaktadır.
görebilirsiniz.