Ana Sayfa >
Bursa ,
sefer saatleri > 14/L Bursa Sefer Saatleri
Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2024
14/L Çağrışan Atatürk Caddesi kalkış saatleri, 14/L hareket saatleri, 14/L Burulaş kalkış saatleri, Bursa 14L Çağrışan Atatürk Caddesi otobüs seferleri
14L Bursa Gidiş Sefer Saatleri
Pzt
Sa
Çrş
Prş
Cu
Cmt
Paz
07:15:00 07:15:00 07:15:00 07:15:00 07:15:00 07:15:00 07:45:00 07:45:00 07:45:00 07:45:00 07:45:00 07:45:00 07:45:00 09:50:00 08:50:00 08:50:00 08:50:00 08:50:00 08:50:00 08:50:00 11:50:00 09:50:00 09:50:00 09:50:00 09:50:00 09:50:00 09:50:00 13:50:00 10:50:00 10:50:00 10:50:00 10:50:00 10:50:00 10:50:00 15:50:00 11:50:00 11:50:00 11:50:00 11:50:00 11:50:00 11:50:00 17:50:00 12:50:00 12:50:00 12:50:00 12:50:00 12:50:00 12:50:00 13:50:00 13:50:00 13:50:00 13:50:00 13:50:00 13:50:00 14:50:00 14:50:00 14:50:00 14:50:00 14:50:00 14:50:00 15:50:00 15:50:00 15:50:00 15:50:00 15:50:00 15:50:00 16:55:00 16:55:00 16:55:00 16:55:00 16:55:00 16:55:00 17:15:00 17:15:00 17:15:00 17:15:00 17:15:00 17:15:00 17:55:00 17:55:00 17:55:00 17:55:00 17:55:00 17:55:00 18:50:00 18:50:00 18:50:00 18:50:00 18:50:00 18:50:00
14L Bursa Dönüş Sefer Saatleri
Pzt
Sa
Çrş
Prş
Cu
Cmt
Paz
14L Geçtiği Duraklar / Güzergâh Listesi
RİNG HATTIR 1.durak: ÇAĞRIŞAN MEYDANI
2.durak: MUDANYA ÜNİVERSİTESİ
3.durak: ÇAĞRIŞAN 5
4.durak: KOLEJ CD. 8
5.durak: KOLEJ CD. 4
6.durak: KOLEJ CD. 3
7.durak: KOLEJ CD. 6
8.durak: NİLÜFER CD. 15
9.durak: NİLÜFER CD. 11
10.durak: GEÇİT 4
11.durak: GEÇİT 5
12.durak: GEÇİT 6
13.durak: GEÇİT 7
14.durak: BALAT
15.durak: OYAK-RENAULT
16.durak: KORUPARK İSTASYONU
17.durak: ORGANİZE SANAYİ İSTASYONU 1
18.durak: HAMİTLER İSTASYONU
19.durak: FETHİYE 3
20.durak: FETHİYE 1
21.durak: FETHİYE 2
22.durak: BAĞLARBAŞI 6
23.durak: BAĞLARBAŞI 1
24.durak: BOSCH EVİ 1
25.durak: TARIM MESLEK LİSESİ 1
26.durak: YENİ KARAMAN 3
27.durak: HÜRRİYET 2
28.durak: SİTEEVLER 1
29.durak: ABDAL KÖPRÜSÜ 1
30.durak: ACEMLER KAVŞAĞI
31.durak: PAŞA ÇİFTLİĞİ İSTASYONU
32.durak: SIRAMEŞELER İSTASYONU 1
33.durak: ORMANLAR YOLU 1
34.durak: SICAK SU 1
35.durak: KARA MUSTAFA
36.durak: KÜLTÜRPARK 1
37.durak: İPEKİŞ 1
38.durak: T1-STADYUM
39.durak: ALTIPARMAK 1
40.durak: T1-ÇATALFIRIN
41.durak: TİMURTAŞ PAŞA 5
42.durak: HEYKEL ATATÜRK CD. PERON 3
43.durak: İNEGÖL ÇARŞISI PERON 2
44.durak: T1-DEMİRTAŞPAŞA
45.durak: T1-GAZCILAR
46.durak: SOSYAL GÜVENLİK KURUMU
47.durak: ADLİYE SARAYI
48.durak: ULUYOL 1
49.durak: ULUYOL 2
50.durak: ULUYOL - KENT MEYDANI
51.durak: EDEBALİ CAMİ
52.durak: OSMANGAZİ BELEDİYESİ
53.durak: MERİNOS İSTASYONU 2
54.durak: KÜLTÜRPARK İSTASYONU
55.durak: SICAK SU 2
56.durak: ORMANLAR YOLU 2
57.durak: SIRAMEŞELER İSTASYONU 2
58.durak: PAŞA ÇİFTLİĞİ İSTASYONU 1
59.durak: BUSKİ 2
60.durak: SOĞUKKUYU CD. 1
61.durak: SOĞUKKUYU CD. 2
62.durak: SİTEEVLER 2
63.durak: HÜRRİYET MERKEZ CAMİ
64.durak: YENİ KARAMAN 4
65.durak: TARIM MESLEK LİSESİ 2
66.durak: BOSCH EVİ 2
67.durak: BAĞLARBAŞI 2
68.durak: BAĞLARBAŞI 3
69.durak: HAMİTLER
70.durak: FETHİYE İSTASYONU
71.durak: AKPINAR 1
72.durak: ORGANİZE SANAYİ İSTASYONU 3
73.durak: AKPINAR 2
74.durak: KORUPARK 1
75.durak: SANAYİ CD. 4 (OSMANGAZİ)
76.durak: EMEK İSTASYONU 1
77.durak: SANAYİ CD. 3 (OSMANGAZİ)
78.durak: GEÇİT - BALAT İSTASYONU 1
79.durak: GEÇİT 1
80.durak: GEÇİT 2
81.durak: GEÇİT 3
82.durak: BADEMLİ KAVŞAĞI 1
83.durak: BADEMLİ KAVŞAĞI 3
84.durak: MUDANYA YOLU 1
85.durak: MUDANYA YOLU 5
86.durak: MUDANYA YOLU 2
87.durak: ÇAĞRIŞAN 1
88.durak: ÇAĞRIŞAN MEYDANI
Ücret Tarifeleri
Bilet Tipi
Fiyat
TAM ÜCRET 13.5 TL
İNDİRİMLİ 12.5 TL
ÖĞRENCİ 7 TL